Reklama
Reklama

Komentarze

4
J
janosik1971 🏹 Łowca
10 lat temu

Bo jak mawia JKM, Większość to idioci...

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
10 lat temu

Niech zdychają śm***ie

0

Zglos komentarz

M
marco47 🎖️ Snajper
10 lat temu

JKM sam jest PRLowskim aparatczykiem, leniem śpiącym w pracy za nasze pieniądze, chamem obrażającym kobiety i zwykłym populistą.

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Dlaczego kopacz ostatnia?Ona teraz pierwsza,rzadzi/2 dni temu zadluzyla nas na nastepne 4 mld w Banku swiatowym/jest jej wszedzie pelno,-w tv co chwila.rob tak jak twoi ulubiency medialni GW,tvn,tvp1....najpierw dama....

0

Zglos komentarz

Reklama