Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5A więc również Petru i jego partię - doradca Tuska, a więc również Palikota i jego zgraję - Ruch Palitota powstał w gabinecie Tuska. Szkoda tylko, że to kolejny mem maxiego zrobiony przez jego zleceniodawców, żeby mógł zaplusować. On nie wierzy w to, co zamieszcza. On ma zdobyć przychylność, zamiesz...
A więc również Petru i jego partię - doradca Tuska, a więc również Palikota i jego zgraję - Ruch Palitota powstał w gabinecie Tuska. Szkoda tylko, że to kolejny mem maxiego zrobiony przez jego zleceniodawców, żeby mógł zaplusować. On nie wierzy w to, co zamieszcza. On ma zdobyć przychylność, zamieszać w głowach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
maxi to chorągiewka jak misiu Kamiński gdzie koryto tam on jest,dwulicowiec bez swojego zdania
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
rozwiń tę dwulicowość a podpowiem ci dodatkowo,że jestem przeciwko PO i PIS
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No dobra. Powiedzmy że tak zrobimy. Ale jak wyjebiemy wszystkich (PO PiS PSL SLD itp)... to kto będzie rządził? KLER?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczyńskiego też, bo za jego dwuletnich rządów też była masowa emigracja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane