Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Skrytym kotletożercom w pendolinach mówimy stanowcze "nie"!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie rozumie czemu szkodliwy, rakotwórczy tytoń jest legalny. A lecznicza marihuana nie w tym katolickim kraju? ' Może to z powodu ZUSu. Politycy chcą aby nikt nie dożył wieku emerytalnego. Jeśli tak to na pewno nie zrobią zaporowej akcyzy na tytoń ani też nie zdelegalizują tytoniu. Jeśli coś zdeleg...
Nie rozumie czemu szkodliwy, rakotwórczy tytoń jest legalny. A lecznicza marihuana nie w tym katolickim kraju? ' Może to z powodu ZUSu. Politycy chcą aby nikt nie dożył wieku emerytalnego. Jeśli tak to na pewno nie zrobią zaporowej akcyzy na tytoń ani też nie zdelegalizują tytoniu. Jeśli coś zdelegalizują to jakieś leki. Gdyby ktoś wynalazł lek na zatrzymanie się procesu starzenia to na pewno od razu by go u nas zakazano.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane