Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

aza nazwanie kogos PE**L i ZYD KARA SMIERCI?

0

Zglos komentarz

B
bakelit30 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Czyli zrównali karę za agresję słowną z karą za pobicie. Wniosek: zamiast osobe homoseksualną obrażać trzeba ją od razu lać bo kara będzie ta sama a może nawet za pobicie mniejsza, za to satysfakcja większa ;)

0

Zglos komentarz

B
bajubaju 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Mam już dosyć tego policyjnego kraju!!!! To już nawet księdza nie wolno obrazić?!?! Matko boska!

0

Zglos komentarz

Reklama