Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe co za CYMBAŁ ich awansował?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no , no , 25 Brygad Kawalerii Powietrznej , 10 Pancernej , 12 Zmechanizowanej ( co najmniej ) i ani jednego marszałka ? MarWojka w lepszej sytuacji - admirałów jest kilku albo i nastu... Nowy prezydent chyba nadrobi zapóżnienia w kwestii dowództwa ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zppor na generala,To wasz ukochany bul.a potem piszecie kocopoly o Dudzie.Ks biskup byl ppor od 2010 i o nic nie prosil....Bedziesz potem pisal o wysokiej emeryturze biskupa i winie PiS?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po prostu zwyczajowo Biskupom Polowym daje się awanse generalskie. Genrałem był Głódz, po nim był Płowski a teraz będzie Guzdek. Wiem ze to odrobine głupie ale Biskup Polowy nie może być przeceiż "szeregowym" bo by musiał byle kapralom salutować ;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A nie moze byc po prostu cywilem i klechą? Dla mnie to id**tyzm - ksiądz generał. :) No offence, to tylko moja opinia ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Moze mi ktos wytlumaczyc sens dawania katabasom stopni wojskowych oprocz walenia budzetu na kase? Przeciez oni frontu nawet przez lornetke nie widzieli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane