Reklama
Reklama

Komentarze

5
B
bluecont 🏹 Łowca
10 lat temu

Oczywiście że dziwne, tym bardziej że w niedługim czasie miały być opublikowane nagrania z jego rozmów z czołówką polityków.

0

Zglos komentarz

A
akr69 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

hehe, ten to chyba na dopalaczach jedzie, rafineria w mozejkach tez byla SMIERTELNYM zagrozeniem;)

0

Zglos komentarz

G
grigore 🏹 Łowca
10 lat temu

Bo prawda jest tak banalna ze az nieprawdopodobna... Mlodzi ludzie na zatory umieraja bez operacji.

0

Zglos komentarz

C
c_in_a 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Cholera to już w tym kraju nawet umrzeć spokojnie nie dadzą :/

0

Zglos komentarz

I
irewald 🌾 Wieśniak
10 lat temu

seryjny samobojca znow zaatakowal

0

Zglos komentarz

Reklama