Reklama
Reklama

Komentarze

20
A
admin1944 🏹 Łowca
10 lat temu

DOPIERO ZOBACZYCIE JAK SZABRUJE SIE KRAJ I OBYWATELI PO DOJSCIU DO WLADZY PIS !!. PROPONUJE ZOSTAC PRZY TYM CO MAMY, LEPSZY WROG SWOJ NIZ OBCY !!.

0

Zglos komentarz

S
szczepciokali777 🌾 Wieśniak
10 lat temu

tak zgadzam się ! ale pod jednym warunkiem poza granicę naszego państwa a bilet tylko w jedną stronę.Dla wszystkich działaczy Pisu.

0

Zglos komentarz

P
plslipknot 🌾 Wieśniak
10 lat temu

zepchnąć z wysokiej skały bo szkoda kasy na 9 mm

0

Zglos komentarz

J
JRB67 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Nie ona jedna w wieku 55-ciu lat pociągiem jeździ, ale jak się nie podoba to zawsze można na piechotę.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

i kilometrówki hofmana :)

0

Zglos komentarz

K
kubek4a7 🌾 Wieśniak
10 lat temu

lepiej Sikorskiego

0

Zglos komentarz

L
luczka01 💩 JP 100%
10 lat temu

maxi pierdo... przedział to nie pociąg ale jek juz siedze w tym przedziale to mi POciąg a dla czego w szwajcarji plitycy jezdzą za darmo tylko wagonami drugiej klasy ? Bo nie ma trzeciej...

0

Zglos komentarz

W
wujej1966 🌾 Wieśniak
10 lat temu

najlepiej jakbyś całkiem wyciągnęła i dołączyła do swego guru Lesia

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
10 lat temu

Czyli...wyciągnąć, no bo chyba rozkładania nie miała na myśli

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Pod gonsienice z k@rwom ! a nie , to nie czołk . pot pocionk k@rwe !

0

Zglos komentarz

C
Crash232 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ja bym jej kur*ie dał prywatny wagon... Chyba że sobie za swoje kupi a jak nie to niech wypier*ala nogi w trumnie rozkładać!

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
10 lat temu

I ma racje... Dla bydła powinny być oddzielne wagony.

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
10 lat temu

A PRZYNAJMNIEJ PRZEDEZIALY !!.

0

Zglos komentarz

R
rwd7 🎖️ Snajper
10 lat temu

lepszy przedzial niz limuzyna z ochrona i kilometrowki PO

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
10 lat temu

To chyba ci chodzi o ochronę Kaczyńskiego która kosztuje nas rocznie półtorej bańki.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Już półtorej? Ostatnio pisałeś ze milion, ty ale masz rozmach, ale nierobów i takiej patologii jak ty te praski alfons, nic to nie kosztuje, to dotyczy ludzi którzy płaca podatki.

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
10 lat temu

Oczywiście, ze jak PIS dobrnie do koryta wiele się zmieni, np. twarze adresatów diet.

0

Zglos komentarz

J
jacek1157 🌾 Wieśniak
10 lat temu

No to życzę pani , żeby te nogi jak najszybciej wyłożyła.Wieśniara.

0

Zglos komentarz

D
dombras 😏 Szyderca
10 lat temu

nayebało prądu w kite starej prukwie...

0

Zglos komentarz

A
akr69 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

nogi to niech sobie w trumnie wylozy, raszpla jedna

0

Zglos komentarz

H
Haar 🌾 Wieśniak
10 lat temu

W tytule "pociąg", a w treści już tylko "przedział". Zaraz okaże się, że chciała 1 miejsce siedzące....

0

Zglos komentarz

T
tlenowygonzo 🏹 Łowca
10 lat temu

Otóż to. Gruba manipulacja.Ale jak wykupi 6 miejsc, to proszę bardzo, niech jedzie sama w przedziale.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Pomyliłeś posłankę Pis z Ewą Kopacz.

0

Zglos komentarz

K
krisiun1 😏 Szyderca
10 lat temu

W bydlęcym może rozłożyć racice jak jej wygodnie.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Jak bedzie to zobaczymy, ale zostawić te bande zlodzieji u władzy moga chciec tylko idjoci lub złodzieje ktorzy maja dole z tego ukladu .

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
10 lat temu

gajcy to ty żyjesz, już się o ciebie martwiłem

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Jakos daje rade. :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
10 lat temu

gajcy, tęskniłem :)

0

Zglos komentarz

Reklama