Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wiem,że masz na myśli mnie.ale chyba już starczy żeby polska płaciła za to ,że była kopana przez niemca .teraz płacimy żydowi ,niemcowi i komu jeszcze?.qrwa narodzie polski ogarni się dosyć kopania po du**e i płacenia wszystkim,że nas najeżdżali
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jasnowidzem jesteś że wiesz że mam Ciebie na myśli? Jak tak to powinieneś wiedzieć czy rząd to pozytywnie załatwi.Prawisz dobrze ale to nie miejsce na takie wstawki. Ogarnij się i zrób coś w realu z tym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
w realu to by cenzura nie puściła.bo jestem z tych co pamiętająco nam zrobił niemiec i rusek
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Problem w ty że my nie mamy WŁASNEGO rządu to co nazywamy rządem to kacyki przedtem Moskwy a teraz Berlina Brukseli i Waszyngtonu taki rozbiór Polski biss ale przez samych Polaków
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no teraz podobno prezydent jest wszystkich polaków pis wygra wybory choć za tym nie jestem to powinno coś zmienić.koniec kopania polski
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bacaglaca od kiedy interesujesz się polityką? Pis już rządził i prezydenta też mieli swojego ..coś się w tym okresie zmieniło na plus?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane