Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7No i co kurde w tym dziwnego. Nie trzeba być osobistością, żeby samemu na sali leżeć. Ja gdy leżałem w Poznaniu też zażyczyłem sobie leżenia na sali w samotności. Przenieśli dwoje starszych panów do innej sali a z oiomu przytaszczyli mi fajne łóżko z bajerami. Nikt nie narzekał ani nie protestował....
No i co kurde w tym dziwnego. Nie trzeba być osobistością, żeby samemu na sali leżeć. Ja gdy leżałem w Poznaniu też zażyczyłem sobie leżenia na sali w samotności. Przenieśli dwoje starszych panów do innej sali a z oiomu przytaszczyli mi fajne łóżko z bajerami. Nikt nie narzekał ani nie protestował. W końcu jak człowiek jest jedną nogą w grobie chociaż tyle można dla niego zrobić !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"nie róbcie z tego sensacji, moja mama jest chora". K...wa, a inni pacjenci to leżą w szpitalu tak z nudów lub dla relaksu!!!!????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Qrwa skandal!!!!Toż to pojęcie ludzkie przechodzi... Pi*******a republika bananowa się robi....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
POWIEM GŁOŚNO * Qurestwo !!!! pół biedy że lekarzy nie wypierd*oliła !!!! Bata na Qurestwo nie ma !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane