Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4EWKA :szczur cie ugryzl jak glaskalas w pociagu/czego to ta ohyda nie zrobi/dostalas wscieklizny i bredzisz wiecej niz zwykle
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W Polsce jest pona 500 tys dzieci niedożywionych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
skoro w większości pracujecie, macie się w co ubrać, jecie w miarę regularnie śniadanie, obiad i kolację, macie rower czy nawet kilkunastoletnie auto to po ..uj drążyć temat, skoro pani Kopacz mówi że wszyscy są syci to tak ma być a jak ktoś mówi że jest inaczej musi być albo 'pisiorem' albo radziec...
skoro w większości pracujecie, macie się w co ubrać, jecie w miarę regularnie śniadanie, obiad i kolację, macie rower czy nawet kilkunastoletnie auto to po ..uj drążyć temat, skoro pani Kopacz mówi że wszyscy są syci to tak ma być a jak ktoś mówi że jest inaczej musi być albo 'pisiorem' albo radzieckim agentem robiącym czarny PR ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane