Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Lemingi nadal w to wierzą stąd i poparcie dla nich nadal. Najpierw trzeba podnieść aby było z czego obniżać ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ich wyborcy czyli: "młodzi... wykształceni... z wielkich miast" (czyli piękni, inteligentni, nie-wieśniaki - tak ich ego łechtała propaganda) wciąż w to wierzą, nadal ich popierają licząc na to, że jednak ich nie okłamano :) Najważniejsze dla nich to to, że reszta jest "gorsza"...
Ich wyborcy czyli: "młodzi... wykształceni... z wielkich miast" (czyli piękni, inteligentni, nie-wieśniaki - tak ich ego łechtała propaganda) wciąż w to wierzą, nadal ich popierają licząc na to, że jednak ich nie okłamano :) Najważniejsze dla nich to to, że reszta jest "gorsza" (obelgi od wieśniaków, katoli, pisuarów choc sporo ludzi brzydzi się tak samo obiema partiami) bo nie głosuje na PO ;) Najpierw trzeba podnieść aby było z czego obniżać ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
poTO zeby pajacykarz tUNIO zostal "kapo di euopa" albo cos takiego tak czy siak dostawal w ch...j kasy za nic!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane