Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2pod pozorem dekarbonizacji zamkną nam kopalnie. Będziemy kolonią Niemiec.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
sporo zakładów mających kontrakty na rozbudowę elektrowni Opole jakieś 2 lata temu zostało zamkniętych bądź musiało zredukować etaty m.in. w moim mieście, po tym jak pewien rudy ..uj sprawujący ważne stanowisko powiedział że nie trzeba nam rozbudowy naszego przemysłu energetycznego (czytaj stać nas...
sporo zakładów mających kontrakty na rozbudowę elektrowni Opole jakieś 2 lata temu zostało zamkniętych bądź musiało zredukować etaty m.in. w moim mieście, po tym jak pewien rudy ..uj sprawujący ważne stanowisko powiedział że nie trzeba nam rozbudowy naszego przemysłu energetycznego (czytaj stać nas na kupowanie energii?) i dlatego teraz mamy co mamy i mam tylko nadzieję, że w końcu większość podziękuje tym sprzedawczykom jesienią
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane