Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
bystry_kaziu 🌾 Wieśniak
10 lat temu

oczywiście że ogłosi :)

0

Zglos komentarz

M
marcinek235 😏 Szyderca
10 lat temu

Przecież sam PIS juz od kilku tygodni o ten stan lamentuje, a teraz nagle taka wolta.

0

Zglos komentarz

P
Prawdaboli1234 🎖️ Snajper
10 lat temu

Spokojnie moi drodzy, ja biorę popcorn i oglądam rządy PiS...wiem doskonale co z tego będzie. Za rok od tego momentu, na wiocha przeważać będzie znowu PiS...i tak co wybory, raz PiS, raz PO, raz PiS, raz PO.

0

Zglos komentarz

Reklama