Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
najchętniej nauczaliby indywidualnie , na plebaniach , najczęściej chłopczyków ( 0,5 % dziewczynki )
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlaczego promujecie tutaj ataki na kościół?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież to nie PO-PSL wpuściły kościół do szkół.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to kto ma " nauczać " ? siostra Bernadetta siedzi , Ojciec Gil siedzi , więc kto ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak! Więcej religii i wtłaczania uprzedzeń. A wychowanie seksualne to dzieciaki ogarną na pornosach. Jaroszek ze swoją chorobą umysłową znowu szaleje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A mnie z kolei zastanawia inna sprawa: dlaczego nigdy (albo skrajnie mało) na takich, prawicowych manifestacjach nie ma nikogo kto by wyglądał normalnie? Zawsze albo łyse dziady albo zakompleksione, grube lochy, których nikt nie chce tknąć kijem. I wszyscy zawsze w szmatach z lumpa, biedry albo lidl...
A mnie z kolei zastanawia inna sprawa: dlaczego nigdy (albo skrajnie mało) na takich, prawicowych manifestacjach nie ma nikogo kto by wyglądał normalnie? Zawsze albo łyse dziady albo zakompleksione, grube lochy, których nikt nie chce tknąć kijem. I wszyscy zawsze w szmatach z lumpa, biedry albo lidla. Co do jednego się zgodzę- prawdziwi Polacy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za to na paradach "wykluczonych" jest mnóstwo gości, którzy mają na sobie ubranie za 10 tysięcy. Bardzo dobrze, że cię to zastanawia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kurna, tu nie chodzi o pieniądze. I tak, a żebyś wiedział, że na większości takich parad ludzi są lepiej ubrani niż te wyrzutki powyżej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No to w końcu chodzi o pieniądze czy nie? Jeśli nie, to daj spokój z lumpeksami i biedronką. Jeśli tak, to zastanów się, kto naprawdę jest wykluczony, a kto tylko rżnie wykluczonego w bucikach za pięć patyków. Na marginesie, gratuluję ci spostrzegawczości, skoro na tym zdjęciu potrafisz rozpoznać ma...
No to w końcu chodzi o pieniądze czy nie? Jeśli nie, to daj spokój z lumpeksami i biedronką. Jeśli tak, to zastanów się, kto naprawdę jest wykluczony, a kto tylko rżnie wykluczonego w bucikach za pięć patyków. Na marginesie, gratuluję ci spostrzegawczości, skoro na tym zdjęciu potrafisz rozpoznać marki odzieży oraz typ figury manifestujących.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane