Reklama
Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Ubóstwo to największy problem w naszym kraju.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
10 lat temu

A nie TVN i Wyborcza? :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Jakby nie było głodnych w naszym kraju to zniosę nawet (tfuuu) TVN ;)

0

Zglos komentarz

B
bajubaju 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jak ci tak szkoda tych głodnych to sprzedaj komputer i idź ich nakarm, a tak siedzisz, pierdzisz i myszą wojujesz husarzu fotelowy.

0

Zglos komentarz

B
bajubaju 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Tak ta unija jest koszmarna. Co tydzień gadają o miłości bliźniego, o pomocy biednym a nic tylko się bogacą i bogacą i latają z tacą...

0

Zglos komentarz

V
versaceboy 😏 Szyderca
10 lat temu

Przechodząc przez parking pod kościołem w niedziele nie widzę tego ubóstwa, Parking pęka w szwach od dobrych aut.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Dlatego że Europą i ogolnie swiatem rządzą chciwi, mściwi, pazreni, żydzi, którym zależy na eksterminacji narodu Polskiego.

0

Zglos komentarz

Reklama