Reklama
Reklama

Komentarze

7
D
dargeo 😏 Szyderca
10 lat temu

Widać, że coraz więcej żydów siedzi na wiosce skoro dają negatywy przy takiej wstawce

0

Zglos komentarz

S
sarna2222 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Nagłaśniajmy to bo to dla nas bardzo ważne. Te roboty będą nam ratować życie. Nie pozwalajmy rozkradać polskich pięniezy przez pseudo polityków

0

Zglos komentarz

T
tlenowygonzo 🏹 Łowca
10 lat temu

Dwa mamy, ale bardzo rzadko operują.

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

100 procent.NIKT DO MUZEUM ZYDOWSTWA NIE CHODZI,pedza na sile wycieczki go*****zy z israela,ktorzy uciekaja do innych zajec.NIECH HEJKE WALTZ I KOPACZKA ODPOWIEDZA ZA TO PRZED TRYBUNALEM STANU!

0

Zglos komentarz

P
Prawdaboli1234 🎖️ Snajper
10 lat temu

Na co kasę dali sami żydzi..pawełek znowu kłamie, nic nowego.

0

Zglos komentarz

P
Prawdaboli1234 🎖️ Snajper
10 lat temu

Na co 80% kasy dali sami żydzi...PO_chwa staraj się lepiej, bo ściemniasz.

0

Zglos komentarz

M
merfi9 🌾 Wieśniak
10 lat temu

tobie zawsze dali kojarzy sie ze slowem wypiąć sie?

0

Zglos komentarz

S
skalarx 🌾 Wieśniak
10 lat temu

nie zapomnijmy o świątyni sropaczności co roku dotowanej z podatków (rzekomo na muzeum)

0

Zglos komentarz

Reklama