Reklama
Reklama

Komentarze

5
B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

TO BYLA PROBA ABY COS PRZEKAZAC BEZ KARTKI/NIEUDANA/W przypadku tej paskudnej baby nic mnie nie zdziwi

0

Zglos komentarz

J
jarek.osieczanin 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Szydłowiec czeka!

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

ja bym tylko chciał, żeby aresztowali "ZA AUTOSTRADY"

0

Zglos komentarz

S
Saczers 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A ja marzę żeby sie obudzić w październiku a przy władzy będzie rząd specjalistów, a aresztowana będzie obecna pani premier i reszta całej tej sejmowej bandy bandytów i złodziei!

0

Zglos komentarz

H
hermanx2 🌾 Wieśniak
10 lat temu

co robi sutek w lewym górnym rogu ??

0

Zglos komentarz

Reklama