Reklama
Reklama

Komentarze

5
F
fekaliator 🏹 Łowca
10 lat temu

Ty masz podjazd od tyłu pedziaku !!!

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Tylko chce ci przypomniec ze te dewoty tez placa podatki , wiec czemu autobus ma jezdzic tam gdzie ty chcesz , a nie ma jeździec tam gdzie inni chca. To znowu lewackie myślenie , dajcie mi , ja decyduje, k...wa kiedy nauczycie sie ze podatki placa i katole, i im tez cos sie za te podatki nalezy, jak...

Tylko chce ci przypomniec ze te dewoty tez placa podatki , wiec czemu autobus ma jezdzic tam gdzie ty chcesz , a nie ma jeździec tam gdzie inni chca. To znowu lewackie myślenie , dajcie mi , ja decyduje, k...wa kiedy nauczycie sie ze podatki placa i katole, i im tez cos sie za te podatki nalezy, jak wieziesz d**e autobusem pod klub dla np. Gejow to nikt nie mowi ze nie bedziemy wozić homo za nasze podatki. To jak widac jest ta lewacka tolerancja, dla nas wszystko ..inni sie nie liczą,

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

A jeszcze sie pochwał gdzie ty pracujesz bo wiekszosc tu to uczniaki , wiec o podatkach ogolnie nie powinni sie wypowiadać bo nie placa, lub jacys tam budżetowcy i tez jako tacy o podatkach nie powinni sie wypowiadać bo ich nie placa.

0

Zglos komentarz

J
jacek1157 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Chciałem ci coś odpisać, ale dyskusja z tobą to tak jak mówienie do ściany.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

To najlepiej drodzy lewacy głosujcie na korwina , nie bedziesz musiał dyskutować nikt nie dostanie i czy jestes katolem czy lewakiem bedziesz musiał zarobic i zaplacic, wtedy autobus bedzie jeździł tam gdzie forsa, a dopóty katole placa podatki to popieprzeni lewi ludzie im z tych podatkow tez sie...

To najlepiej drodzy lewacy głosujcie na korwina , nie bedziesz musiał dyskutować nikt nie dostanie i czy jestes katolem czy lewakiem bedziesz musiał zarobic i zaplacic, wtedy autobus bedzie jeździł tam gdzie forsa, a dopóty katole placa podatki to popieprzeni lewi ludzie im z tych podatkow tez sie nalezy, i go**o mnie obchodzi co chciałeś napisac ., bo nie wiem czy ty placisz te podatki , wiekszosc lewicowych ludzi tych podatkow nie placi , bo praktycznie zaden uczciwie pracujący czlowiek nie zgdadza sie na kradzież podatkowa 70% pensji.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

No i nie pochwalił sie gdzie pracuje , 5 minusów , zadnego konkretu wiec prawdopodobnie gosc zyje na koszt podatnika , i o podatkach sie wypowiada. Żenada ,

0

Zglos komentarz

T
troll1908 😏 Szyderca
10 lat temu

chybaś c**l od palikota.

0

Zglos komentarz

M
mariuszjag 💩 JP 100%
10 lat temu

i co zal d**e sciska

0

Zglos komentarz

E
Emsi25 🎖️ Snajper
10 lat temu

o tak tak tak

0

Zglos komentarz

Reklama