Reklama
Reklama

Komentarze

3
C
chlewnia666 🏹 Łowca
10 lat temu

cała prawda

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

100 procent

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

100 procent.Ja byle w Niemczech w trakcie stanu wojennego/ucieklem z Polski/i wiem jak zachowywali sie Polacy.Wszyscy byli grzeczni,niepewni swego losu,trzeba bylo wystepowac POPRZEZ ADWOKATA o pomoc .Naprawde Polacy zachowywali sie z godnoscia i kultura,wiekszosc starala sie pracowac ,niektorzy otr...

100 procent.Ja byle w Niemczech w trakcie stanu wojennego/ucieklem z Polski/i wiem jak zachowywali sie Polacy.Wszyscy byli grzeczni,niepewni swego losu,trzeba bylo wystepowac POPRZEZ ADWOKATA o pomoc .Naprawde Polacy zachowywali sie z godnoscia i kultura,wiekszosc starala sie pracowac ,niektorzy otrzymywali niewielkie zasilki,wize trzeba bylo przedluzac.

0

Zglos komentarz

Reklama