Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Ja bym nie przyjmował żadnych imigrantów z Węgier. Skoro Orban ich wpuścił w granice UE to niech sobie sam z nimi teraz radzi. My jakoś nie prosimy się aby cała UE przyjmowała uchodźców z Ukrainy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
on już sam nie wie kim jest co robi i co mówi - albo ktoś nim manipuluje albo czas zrobić sobie przerwę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widze ze On juz sie robi taka sama chorągiewka jak reszta tych baranów z wiejskiej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Namieszał wam w maju w głowach, a to Korwin był zawsze najlepszą opcją
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jesteś ku**a de**lem !! Dlaczego nie wstawiłeś całego artykułu ? Je***y śm***i ! Idź się wyplacz do matki lemingu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie kłam POwska gnido pokaż cały artykuł a reszta już klepie ozorami jak prawdziwy Polak chorągiewki jedno czytadło wystarczy w zmianie poglądów życzę rozumu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane