Reklama
Reklama

Komentarze

20
B
10 lat temu

Palak na górze ..już wpatrzony,, co by zapierdrolić w drodze powrotnej,a ten na dole to obywatel UK...oburzony na widok polskich dziwek w UK

0

Zglos komentarz

W
WelesII 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Z twoim wyglądem taka profesja,przestaje się dziwić że wolą kozy.

0

Zglos komentarz

S
saderwa 🌾 Wieśniak
10 lat temu

tępa ciapata szmata

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Dajcie spokój tym/temu de**lowi...on się brandzluje za każdym razem jak ktoś mu coś odpiszę...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Bierutku ma rację. Często jednak też jest tak, że ona sama sobie odpisuje z innych kont :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Bierutku masz rację. Często jednak też jest tak, że ona sama sobie odpisuje z innych kont :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Wiem, sam się czasem łapię że mu odpisuję, tak mądrze, bez bluzg i z przekazem podprogowym...ale równie dobrze mógłbym do rododendrona pisać...żadna zabawa :)

0

Zglos komentarz

G
grog 😏 Szyderca
10 lat temu

ha ha, dobra jestes barbarella :)

0

Zglos komentarz

G
grog 😏 Szyderca
10 lat temu

ale ty glupi jestes heniek

0

Zglos komentarz

D
Daroeu 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ten ciapaty wyglada jakby krzyczał TAAAAXI

0

Zglos komentarz

D
dibo2 😏 Szyderca
10 lat temu

Oczywiście ale te sługósy Merkelowej mają nas w du**e i wolą brudasowi dać a Polakowi zabrać

0

Zglos komentarz

B
blind0 🌾 Wieśniak
10 lat temu

"Wystapmy z uni" no to jest dopiero hipokryzja. Gdyby nie unia to wygladaloby w polsce tak jak na ukrainie. czyli bieda z nedza do kwadratu. Tez nie jestem za przyjmowaniem islamu ale jak widze glupie wpisy dzieciakow, ktore 10 lat temu na chleb mowily "bep" to nie moge sie powst...

"Wystapmy z uni" no to jest dopiero hipokryzja. Gdyby nie unia to wygladaloby w polsce tak jak na ukrainie. czyli bieda z nedza do kwadratu. Tez nie jestem za przyjmowaniem islamu ale jak widze glupie wpisy dzieciakow, ktore 10 lat temu na chleb mowily "bep" to nie moge sie powstrzymac.

0

Zglos komentarz

H
heerind 😏 Szyderca
10 lat temu

Małpy.

0

Zglos komentarz

B
bajubaju 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Spolonizujmy gospodarkę, będzie dobrze! Tylko że lewacy nie pozwalają naszej myśli technicznej się przebić.

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

robaka nie robaka, najważniejsze żeby jeśli już brać to Polaka, a nie wyznawce allaha.

0

Zglos komentarz

Z
10 lat temu

Takimi zdjęciami dałoby się też zmanipulować w drugą stronę.

0

Zglos komentarz

K
kukid1987 🌾 Wieśniak
10 lat temu

o cholera, muszę Adiemu wysłać linka że jest na wiosce :D

0

Zglos komentarz

T
tfk5 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Lewackie ściery już chyba śpią że tyle na +

0

Zglos komentarz

A
Arakiel666 🏹 Łowca
10 lat temu

Lewackie ściery nie śpią tylko walą was w du^ę tak jak lubicie faszystowskie śm***ie.

0

Zglos komentarz

A
Arakiel666 🏹 Łowca
10 lat temu

W łeb się je^nij.

0

Zglos komentarz

Q
qqry 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jestem przeciwko przyjmowaniu uchodźców - przynajmniej w obecnej formie - i wydaje mi się patrzę trzeźwo na to co się dzieje. Ale porównywanie wszystkich arabów do "robaków" jest imo mega uwłaczające. Pomimo zapewne większości, która pragnie żyć z zasiłków w Niemczech i wprowadzić prawo sz...

Jestem przeciwko przyjmowaniu uchodźców - przynajmniej w obecnej formie - i wydaje mi się patrzę trzeźwo na to co się dzieje. Ale porównywanie wszystkich arabów do "robaków" jest imo mega uwłaczające. Pomimo zapewne większości, która pragnie żyć z zasiłków w Niemczech i wprowadzić prawo szariatu na pewno są tam osoby, które nie wybrały samowolnie ucieczki.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
10 lat temu

No wezwijcie wszystkich polskich roboli z Europy....

0

Zglos komentarz

W
wisz35 😏 Szyderca
10 lat temu

ZAMKNIJ PYSK TROLU

0

Zglos komentarz

A
anabarbara 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Tak,zgadzam sie w 100 % tylko kto to zrobi?

0

Zglos komentarz

M
mirga ⚔️ Jedi
10 lat temu

Powiedz to min. rolnikom- wystąpmy z Unii. Od niej dostali na nowe traktory, kombajny i sprzęt. Powiedz to firmom, które od Unii dostały pieniądz na sprzęt, maszyny i inne rzeczy. Unia daje i narzuca. Z tym że Polska powinna bardziej bronić swoich interesów, a mam wrażenie że Polska (przedstawiciele...

Powiedz to min. rolnikom- wystąpmy z Unii. Od niej dostali na nowe traktory, kombajny i sprzęt. Powiedz to firmom, które od Unii dostały pieniądz na sprzęt, maszyny i inne rzeczy. Unia daje i narzuca. Z tym że Polska powinna bardziej bronić swoich interesów, a mam wrażenie że Polska (przedstawiciele polscy) mają na to wszystko grubo wyj**ane... bo hajs im do kieszeni za free leci

0

Zglos komentarz

K
kwas79 😏 Szyderca
10 lat temu

Polski rolnik dostał również od unii karę za nadprodukcję mleka, a niektóre polskie firmy w nagrodę zostały wykupione za bezcen przez obcy kapitał i zlikwidowane, bo były konkurencją dla zagranicznych. Każdy kij ma dwa końce.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
10 lat temu

ONR przejmuje wiocha.pl

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
10 lat temu

No... Polska, potega Swiata, tylko to pokazac. Dlaczego tak sie do tej pory ukrywaliscie ze swoja wielkoscia?

0

Zglos komentarz

K
kocilka 🏹 Łowca
10 lat temu

Zdjęcie dół-ryj taki aż mi nóż sam z szafy wypadł.

0

Zglos komentarz

L
longvader 😏 Szyderca
10 lat temu

Poczuł gorący oddech na plecach i pieczenie w odbycie to mu gały na wierzch wyszły..

0

Zglos komentarz

C
camovi 🏹 Łowca
10 lat temu

Weź Polaka?? Tyle, że jak oni tutaj przyjeżdżają, to są wyzywani od RUSKICH!

0

Zglos komentarz

H
HenryG 🏹 Łowca
10 lat temu

Ci co musieli emigrować do Irlandii czy Anglii? Kto ich od ruskich wyzywa?

0

Zglos komentarz

Reklama