Reklama
Reklama

Komentarze

1
L
lewagraba 🌾 Wieśniak
10 lat temu

DAnia, przecież to Wasza jest Grenlandia. pomóżcie im, nam, europie i dajcie tam wszystkim azyl!

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
10 lat temu

Ale Inuitów to ty szanuj...

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
10 lat temu

Rosja ma też fajne tereny...parę dobrych pociągów i sprawa załatwiona... nie trzeba pieców odpalać

0

Zglos komentarz

Reklama