Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Max. Rowniez mozesz napisac jezeli prawo lewakow uznajecie za wazne mozecie rozwiązać sejm bo wszystko to juz macie w Korei wystarczy przepisać .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jak juz to powiedz czemu katole nie maja sie wtrącać w prawo i ustawodawstwo a jakas de**lna grupa lewakow ma miec taka możliwość, czemu to ty masz możliwość a ja nmam nie miec w czym twoj swiatopoglad jest lepszy ? Ty dostałeś 1,5% wiec czemu jakies śm***iowe 1,5% ma decydować co ma robic np PiS...
A jak juz to powiedz czemu katole nie maja sie wtrącać w prawo i ustawodawstwo a jakas de**lna grupa lewakow ma miec taka możliwość, czemu to ty masz możliwość a ja nmam nie miec w czym twoj swiatopoglad jest lepszy ? Ty dostałeś 1,5% wiec czemu jakies śm***iowe 1,5% ma decydować co ma robic np PiS owska 40% . Gdybys chodzil do szkoły to bys wiedzial ze 40% jest wiecej niz jakies tam marginalne 1.5% . Wiec poniewaz jest demokracja, i wiekszosc decyduje to moze max , wez swoje 1.5% i zacznijcie uczciwie pracowac,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane