Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Po konsultacji społecznej, tak jasne. Chodziło Ci o Tuska i Merkelowa?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale spoko niech nawet i 200 tysięcy ich tu przyjedzie. Pytanie brzmi ilu zostanie po tym jak się okaże, że Ahmed albo Abdullah muszą iść do roboty a nie leżeć do góry jajami biorąc socjal na 7 dzieciaków i 3 żonki. Naszego państwa nie stać na takie zachodnioeuropejskie socjalne i stać nas prędko nie...
Ale spoko niech nawet i 200 tysięcy ich tu przyjedzie. Pytanie brzmi ilu zostanie po tym jak się okaże, że Ahmed albo Abdullah muszą iść do roboty a nie leżeć do góry jajami biorąc socjal na 7 dzieciaków i 3 żonki. Naszego państwa nie stać na takie zachodnioeuropejskie socjalne i stać nas prędko nie będzie dlatego problem islamu mamy z głowy. Oni nie jadą pracować tylko leżeć do góry brzuchem a w Polsce niestety musieli by coś porobić ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ciesz sie Kopaczka, ze tobie pozwalamy tu jeszcze byc, ale tylko dlatego, ze masz obstawe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane