Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Szperaj,szukaj,wymyslaj.G. z Po nic nie pomoze

0

Zglos komentarz

A
akr69 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

kazdy orze jak moze, maliniak tez przycinal na biletach, ale przynajmniej kradna mniej niz inni;)

0

Zglos komentarz

C
camovi 🏹 Łowca
10 lat temu

Czyli jeśli ktoś kradnie mniej to jest bardziej MORALNY od tego, który kradnie więcej!!!! Ciekawa logika!!!

0

Zglos komentarz

C
camovi 🏹 Łowca
10 lat temu

Dlaczego PiS jest gorszy od PO? Bo jeśli PO kradnie, to przynajmniej bez frazesów o uczciwości (PRAWIE i SPRAWIEDLIWOŚCI) na ustach!

0

Zglos komentarz

Reklama