Reklama
Reklama

Komentarze

7
K
KSUT 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

;D normalnie nie da się tego czytać - pękam ze śmiechu! Polacy, może weźmy się za głodowanie?

0

Zglos komentarz

X
xvxFUxvx 🌾 Wieśniak
10 lat temu

U nas zanim by się dostali do kolejki to by padli

0

Zglos komentarz

J
jacek1157 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Co to jest strajk głodowy?Jak ktoś nie chce jeść to jego sprawa.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Może to zabrzmi okrutnie ale widzę że problem wkrótce sam się rozwiąże :)

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
10 lat temu

Ilu ich tam było w tej Syrii? Aby odbić Syrie to dla NATO to jest wojna na dwa dni. Niech NATO im odbije tą Syrie i niech wracają do siebie.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Widocznie nigdy nie zaznali prawdziwego głodu i okrucieństwa wojny.

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
10 lat temu

niech się więc nawzajem pozjadają

0

Zglos komentarz

Reklama