Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A żeby było jeszcze śmieszniej, Terenia nie pojechała do Brukseli na najważniejsze spotkanie w ostatnim roku ministrów spraw wewnętrznych, bo dokonywała inspekcji polskich granic. Przynajmniej oficjalnie. A teraz twierdzi że sytuacja na granicach jest ok. Ta baba nie ma kompletnie żadnego pojęcia, p...
A żeby było jeszcze śmieszniej, Terenia nie pojechała do Brukseli na najważniejsze spotkanie w ostatnim roku ministrów spraw wewnętrznych, bo dokonywała inspekcji polskich granic. Przynajmniej oficjalnie. A teraz twierdzi że sytuacja na granicach jest ok. Ta baba nie ma kompletnie żadnego pojęcia, po co zajmuje stanowisko ministra.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jako była katechetka będzie zachęcać do modlitwy o odwrócenie losów, ale może być już za późno! PO nie widzi przecież w niczym problemu, liczą się tylko wybory za miesiąc. Porażka.......
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane