Reklama
Reklama

Komentarze

7
P
pibi80 🌟 Padawan
10 lat temu

O bardzo serdecznie proszę - wypierdalaj. Chcesz stosować odpowiedzialność zbiorową. Sam sobie bierz tych biednych uchodźców.

0

Zglos komentarz

M
maly924 💩 JP 100%
10 lat temu

w głowe sie puknij pajacu

0

Zglos komentarz

B
10 lat temu

Dokładnie, tam gdzie ciemnota lepiej ich nie wysyłać bo ich pozabijają.

0

Zglos komentarz

B
10 lat temu

zamknij srake pisdzielcu

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

JASNE DOBRY POMYSL-niech te glupki co glosowaly na nich przyjma:kazdy po 1 muslimie

0

Zglos komentarz

S
slavhe 🌾 Wieśniak
10 lat temu

PiSda na smoleńsk

0

Zglos komentarz

H
Hahn 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Nie osiedlać. Ja tu mieszkam.

0

Zglos komentarz

Reklama