Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4...i co myślicie, ze te dziennikarskie śm***i TYM TEMATEM się zajmą... :-o
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie my tylko sprzedajny rząd i TUSK zdrajca i zakłamana TV!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sqrwiała antyPolska władza - to jest właśnie skutek olewania wyborów przez większość i poddawania się żydokomuszej szechterowskiej-lisowej-olejnikowej manipulacji. Macie Polacy co chcieliście. Wszystkich POlityków z tego zasranego magdalenkowego układu wywieźć do Kazachstanu a w ich miejsce sprowadz...
Sqrwiała antyPolska władza - to jest właśnie skutek olewania wyborów przez większość i poddawania się żydokomuszej szechterowskiej-lisowej-olejnikowej manipulacji. Macie Polacy co chcieliście. Wszystkich POlityków z tego zasranego magdalenkowego układu wywieźć do Kazachstanu a w ich miejsce sprowadzić Polaków!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bolszewiki wywieżli , katoliki olali ... może święty tatuś święty zrobi kolejnego cuda i ich sprowadzi , muszą tylko dużo większe cołaski dawać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane