Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To co się dzieje w Polsce to istna komedia. Żal mi tylko że banda popaprańców i pan T. którego nie widzę na zdjęciu potrafili rozp***olić to na co nasi Przodkowie tak ciężko pracowali. Ogólnie wszyscy wiedzą że nasz rząd w głównej mierze to marionetki, nasuwa się tylko pytanie które pozostaje bez od...
To co się dzieje w Polsce to istna komedia. Żal mi tylko że banda popaprańców i pan T. którego nie widzę na zdjęciu potrafili rozp***olić to na co nasi Przodkowie tak ciężko pracowali. Ogólnie wszyscy wiedzą że nasz rząd w głównej mierze to marionetki, nasuwa się tylko pytanie które pozostaje bez odpowiedzi: kto nimi steruje i ile im płaci ze aż są gotowi zniszczyć swoja Ojczyznę?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
najgorsze ze nadal sa w polsce idioci sklonni na nich glosowac
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zdrajcą jest ten kto nie pracuje i nie płaci podatków, ucieka z kraju i tylko wyciąga rękę po zapomogę od państwa (a także ci którzy chcieliby dokonać przewrotu politycznego siłom)...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Q-rwy yebane!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane