Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
rozumiem że autor tego postu uważa tylko jedną opcję polityczną za słuszną i dozwoloną. no cóż tak to jest jak się jest wnukiem "komisarza partii" który podczas ii-wojny strzelał swoim w plecy, a następnie torturował polskich ak-owców. wnuczek jak widać odziedziczył poglądy i "rozwi...
rozumiem że autor tego postu uważa tylko jedną opcję polityczną za słuszną i dozwoloną. no cóż tak to jest jak się jest wnukiem "komisarza partii" który podczas ii-wojny strzelał swoim w plecy, a następnie torturował polskich ak-owców. wnuczek jak widać odziedziczył poglądy i "rozwiązania" po dziadku...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jak dla mnie to mogliby jeszcze powywieszac ich wyborcow,to min. przez nich ten syf.tu na wiocha.pl jeszcze bronia tych zlodzieji bez honoru i strasza pisem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zamienie jednego durnego podlasiaka z całą rodziną radia ma w ryra z jego bloku na 2 wykształconych uchodźców z syrii. Oferty na priv.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro nie wychwalam nowego prezydenta, przyszłej panią premier i pana prezesa, to czy mam się zacząć obawiać o swoje życie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale tam jest napisane "Huśtawka dla lemingów", więc jako "leming", jak to mnie nazwałeś mam się obawiać o swoje życie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I właśnie dlatego, zagłosuję na... PO! Jeśli rządy wygra PiS to czeka nas mentalne średniowiecze!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane