Reklama
Z netu, bo w TVN, TVP nie zobaczysz

Z netu, bo w TVN, TVP nie zobaczysz

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

JAKBY TAK REKE MIAL PODNIESIONA JAKIS NARODOWIEC JUZ LEMINGI PISALYBY DO PROKURATURY.TAK REKI NIE WOLNO PODNOSIC?ZDRAJCZYNI WOLNO?

0

Zglos komentarz

Reklama