Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4TANIE PANSTWO'-pamietacie?wiecej limuzyn jak karetek to jest PO-lityka platfusow
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
o bentlejach , lexusach , mercedesach biskupich nie obiło ci się o uszy ? czy nie ubóstwo i miłosierdzie ślubowali ? czy z tej wielkiej miłości do bliżniego nie przesiedliby się wzorem Papy na tańsze auta a za różnice dokupili karetki ? i przestali wyłudzać z podatków biednych Polaków na swoje luxus...
o bentlejach , lexusach , mercedesach biskupich nie obiło ci się o uszy ? czy nie ubóstwo i miłosierdzie ślubowali ? czy z tej wielkiej miłości do bliżniego nie przesiedliby się wzorem Papy na tańsze auta a za różnice dokupili karetki ? i przestali wyłudzać z podatków biednych Polaków na swoje luxusy ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jaki to rząd, który daje mniej swoim obywatelom niż obcym imigrantom?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
masz rację , od 8 lat drenują nas , Polaków a pasą s**ienkowych , dość funduszy kościółkowych , bonifikat 99 %-owych na wyłudzane dobro państwowe , PiS nareszcie zaprowadzi porządek...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane