Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8A y oni przypadkiem nie próbowali stworzyć z niczego jakiejś fakturowej afery wokół Prezydenta? Szczyt obłudy i zakłamania. Czas odsunąć od władzy bandytów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
NALEŻY NAGRADZAĆ TAKIE SKANY!!!! BRAWO!!!! Nie tylko OŚMIORNICZKI i CARPAZZIO z ŻUBRA na nasze podatki!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A dzieciom w szkołach przypraw na stołówce zabraniają i w barach mlecznych. Puścić z dymem tą restaurację, żeby swołocz z peo nie miała gdzie się stołować.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już rozumiem co to "ZGODA i BEZPIECZEŃSTWO"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jak "wyznawcy Jarusia" dorwą się do władzy to pewnie o chlebie i wodzie będą żyć?? Nie dajcie się zwariować.Fakturki będą takie same tylko ryje przy korycie się zmienią!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież na tych fakturach są inne daty, o co wam chodzi? I nie wiadomo ilu ludzi brało w tm udział, rok, po roku!!! Nie bronię, broń Boże, ale trzeba być obiektywnym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co to jest 16000 do 100000 które wyłudziła Gosiewska :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane