Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1I bardzo dobrze, że wiek emerytalny został wydłużony! Przypominam, że średnia długość życia w Polsce również wzrosła w ciągu ostatnich 30 lat. Natomiast za faktyczny demontaż OFE należy się Tuskowi Trybunał Stanu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie podzielam Pana zdania odn wydłużenia wieku emerytalnego. Obecnie pracujemy dłużej, ciężej niż nasi rodzice. Oni już są zmęczeni mimo 60 lat. Co będzie z nami? Przy takiej żywności i masie zachorować wśród ludzi młodych na raka itp. Wiem, że w Polsce nie będzie pracy dla 60 latków a co dopiero mó...
Nie podzielam Pana zdania odn wydłużenia wieku emerytalnego. Obecnie pracujemy dłużej, ciężej niż nasi rodzice. Oni już są zmęczeni mimo 60 lat. Co będzie z nami? Przy takiej żywności i masie zachorować wśród ludzi młodych na raka itp. Wiem, że w Polsce nie będzie pracy dla 60 latków a co dopiero mówić o pracy do 67 roku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane