Reklama
Reklama

Komentarze

3
Z
zigi333 🌾 Wieśniak
10 lat temu

nie będziemy dobrze zarabiać jeśli w kraju nie będzie przemysłu w polskich rękach

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
10 lat temu

Nie upadły wcale. Grupa HCP S.A. ma się świetnie. Można sobie zobaczyć na ich stronie internetowej hcp_com_pl ;-)

0

Zglos komentarz

A
amblin 😏 Szyderca
10 lat temu

upadłeś to chyba ty w dzieciństwie na głowę bo wklejasz bzdury niczym pisowski troll

0

Zglos komentarz

Reklama