Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie no Platforma ma swój żelazny elektorat na poziomie 18-20%. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Więc te "niezależne" sondaże też są o kant d**y potłuc. Nowoczesna z Petru też niestety ma więcej...co wyraźnie pokazuje jakimi de**lami są wyborcy w Polsce. Kukiz niestety mniej...dał d**y pr...
Nie no Platforma ma swój żelazny elektorat na poziomie 18-20%. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Więc te "niezależne" sondaże też są o kant d**y potłuc. Nowoczesna z Petru też niestety ma więcej...co wyraźnie pokazuje jakimi de**lami są wyborcy w Polsce. Kukiz niestety mniej...dał d**y przyjmując te partyjne odpady. PiS na dzień dzisiejszy bodajże 30-35% z czego żelaznego także około 20%.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane