Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zabić a śc****o rzucić głodnym św***om.... a może i lepiej oddać w ręce mułzumańskich "uchodźców" i powiedzieć im że znieważył srallahahaha i nie chce płacić. Też go odpowiednio potraktują. ptu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może być byle poczuł strach... choć nie, lepiej by poczuł nędzę więc wyrok: żyj za 800PLN miesięcznie (jak emeryci). Sam by z sobą skończył chyba.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kto mi to wytłumaczy, bo ja nie mogę objąć tego rozumem...czym jest całe UE, na jakich zasadach działa jeśli polityczne trupy, śm***ie i śc****a które w PL szans nie mają, są w sumie skończone idą do brukseli i lukratywne stanowiska zajmują. CZYM JEST UE...?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ps. Tusk mówiący o psuciu reputacji jest tak samo wiarygodny jak stara tirówa mówiąca o dziewictwie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przychodzą mi na myśl terminy: neokolonializm i IV Rzesza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Herr Tusk nie ty będziesz wybierał przyjaciół Polakom. Bujaj się na sznurkach marionetko.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane