Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Moszna??Morzna!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie da się ukryć że ma co niszczyć. Setki dowodów zarówno na siebie jak i koleżków z PO.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
RAPORT -ANEKS ZMIELILI,a tam byly ciekawe rzeczy....Szechter sam powinie byc zmielony i czesc"redakcji" pseudo dziennikarzy gw
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
22tys w wersji Cyclone + VAT + clo + transport... Ta niszczarka ma najwyzszy poziom deintegracji papierow i jest uzywany m.in. przez NATO (lvl 7 (wg. starej lvl6). Ja w firmie kupuje zwykle lvl 4 i sa wystarczajace by niszczyc dokumenty z roznego typu poufnymi danymi... Wystarczajace dla ISO 2700...
22tys w wersji Cyclone + VAT + clo + transport... Ta niszczarka ma najwyzszy poziom deintegracji papierow i jest uzywany m.in. przez NATO (lvl 7 (wg. starej lvl6). Ja w firmie kupuje zwykle lvl 4 i sa wystarczajace by niszczyc dokumenty z roznego typu poufnymi danymi... Wystarczajace dla ISO 27001:2013...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane