Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3To jeszcze nic. Piechociński chce być premierem. Im już się w d**ach poprzewracało od tego rządzenia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PSL ma bogate tradycje w dziedzinie "premierostwa": Wincenty Witos był premierem RP 3-krotnie w czasach II RP, Stanisław Mikołajczyk był premierem RP na uchodźstwie, Waldemar Pawlak był premierem RP dwukrotnie: w '92 i w latach '93-'95.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pawlak to był marionetką, która miała zdjąć szefa UOPu, aby nie jaki elektryk mógł dorwać się do swojej teczki...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Jakim de**lem trzeba być..." - trzeba być rolnikiem lub działaczem ludowym, bo ta partia dba o interesy tylko tych grup. A do tego oferuje mnóstwo ciepłych posadek dla "znajomych i krewnych królika" na szczeblu lokalnym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To chyba nie znasz realiów... Ta partia w żadnym wypadku nie dba o rolnika... Dba o siebie i o rodziny członków... Nic więcej...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a jak nazwiemy kogoś kto układa się z każdym? czy przypadkiem nie ku#wą?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane