Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Przecież mówią o problemach narodowców. Problem narodowców to problem z gejami. Ja lewak nie widzę w tym problemu. Ale skoro dla narodowców geje to problem no to TVN o tym księdzu geju mówi. Wkurzając tym mówieniem narodowców bo nie spoedziewali sie ze jakiś ksiądz gej się ujawni haha. Myśleliście p...
Przecież mówią o problemach narodowców. Problem narodowców to problem z gejami. Ja lewak nie widzę w tym problemu. Ale skoro dla narodowców geje to problem no to TVN o tym księdzu geju mówi. Wkurzając tym mówieniem narodowców bo nie spoedziewali sie ze jakiś ksiądz gej się ujawni haha. Myśleliście prawaki ze geje to tylko ci na paradzie z piurem w tyłku? A tu takie rozczarowanie. Gej to ksiądz który udzielał wam ślubu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A wiesz, że teraz można zakwestionować każdy sakrament jaki ten typ wykonał? Każdy ślub, chrzest, nawet komunię :) Więc jakby się zaprzeć to tak naprawdę niczego i nikomu nie udzielił.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A podobno żyją w celibacie??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rząd stosuje coś, co w nomenklaturze lotniczej nosi nazwę odwracacza ciągu. Mówiąc krótko odwraca uwagę od zbliżających się wyborów. Robi to coraz bardziej rozpaczliwie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane