Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
525 gr za litr.Kiedy państwo położy na tym łapę zrobi się 6 zł za litr.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
hehe to samo pomyślałem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ta, wegel z woda :) bedzie kicac
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie pierwszy kit z tego cyklu. Najpierw trzeba rozpieprzyć USA, Federację rosyjską następnie mniejszych graczy,a na końcu dopiero można będzie wprowadzić nową technologię.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
komuna nie pozwoli
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kurfy zaraz się tym zajmą i sprzedadzą patent koncernom naftowym, a te z kolei zamrożą projekt. Swoją drogą jankesy, kacapy i ciapki się na to nie zgodzą, zaraz by wywęszyli coś złego w PL i by musieli bombardować. Tak jak załatwili Saddama, który chciał, żeby za ropę płacili w Euro
kurfy zaraz się tym zajmą i sprzedadzą patent koncernom naftowym, a te z kolei zamrożą projekt. Swoją drogą jankesy, kacapy i ciapki się na to nie zgodzą, zaraz by wywęszyli coś złego w PL i by musieli bombardować. Tak jak załatwili Saddama, który chciał, żeby za ropę płacili w Euro
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane