Reklama
Polscy górnicy jak się wam pracuje?1 km pod ziemią

Polscy górnicy jak się wam pracuje?1 km pod ziemią

przez Admin — 10 lat temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
K
KSUT 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Tyle to u nas zarabiają, ale za ciężką pracę politycy PO.

0

Zglos komentarz

C
CzuowiekBanan 😏 Szyderca
10 lat temu

dwa zera za malo

0

Zglos komentarz

M
marcin871018 🌾 Wieśniak
10 lat temu

w Niemczech może i tyle zarabiają. U nas najgorzej nie mają ale za taką harówę pod ziemią należy im się.

0

Zglos komentarz

M
marcinek235 😏 Szyderca
10 lat temu

I dla tego w Niemczech działa już tylko 3 kopalnie węgla kamiennego. I według pana człowiek, który 7 godzin wydaje narzędzia, powinien zarabiać 6-7 tyś. brutto.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Tak, każdy w POLSCE powinien zarabiać godziwie. TYLKO SZUJ@ z PO twierdza inaczej.

0

Zglos komentarz

H
Humulus 🌾 Wieśniak
10 lat temu

marcinek235 tylko trzy bo dostali koncesje na wydobycie w Polsce i będą u nas otwierać, będzie po prostu taniej.

0

Zglos komentarz

Reklama