Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4...który strzela do osób nielegalnie przekraczających granicę... Wiesz już? To już wiesz kogo winić za "imigrantów" i całe zamieszanie na bliskim wschodzie..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten kraj jest na zachodzie, kilka tysięcy kilometrów od miejsca pokazanego na mapie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taki stary, a taki naiwny... Oglądałeś kiedyś bajkę "Pinky and the Brain" :) Ten kraj na zachodzie nie jest mózgiem operacji :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nooo...widzę, że wreszcie prawdziwy ekspert się trafił! Z dostępem do wiedzy niedostępnej dla szarego krkLol'a (pewnie tajne akta, wywiad, itp.). Skrzyżowanie o. Dyrektora z Antonim "Brzozą" Macierewiczem :P
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Masz na myśli Święte Państwo Isra'el? niemożliwe, nie wolno tak mówić zły antysemicki nazisto :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jestem katolickim antysemito-rasitą, homofob itp :) czy coś jeszcze pominąłem? :p
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No pominąłeś! Napisałbym, ale boję się, że cenzura Admina mi tego nie puści:P
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najwięcej zyskała Arabia saudyjska. Wiec to z Izraelem trochę się wam pomyliło. No i oczywiście USA, bo maja dług a jak jest wojna to długów się nie płaci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane