Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4slyszalem ze rejonowe Urzedy Pociotkowe tylko szukaja powodu by delikwenta wypieprzyc na zbity p. na jeden roczek tuz przed wyborami aby statystyki sie zgadzaly ....ale to ponoc tylko plotka ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W polsce nie ma problemu z bezrobociem kto chce ten znajdzie prace. Problemem jest to że za te pieniądze często nie wiadomo czy żyć czy umierać bo panstwo zabiera sporą sumę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak ktoś mieszka w mieście to pewnie nie ma. Powiedz to ludziom na wsi. Ja 2 lata szukam pracy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W sumie masz racje nie wiem jak wyglada sytuacja na wsi ale w miastach jest dobrze. Życzę szybkiego powrotu do grona osób pracujących
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
3 mln mlodych ludzi WYGNANO ZA CHLEBEM i SZCZYCA SIE SPADKIEM BEZROBOCIA..BYDLO.POD TRYBUNAL PO WYBORACH.CITO!!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
odebrali ludziom status bezrobotnego, to i bezrobocie spadło. Oto logika obecnego pseudo-rządu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane