Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3W dzisiejszych czasach, Goebbels byłby nikim. Propaganda osiągnęła poziom absurdu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze nie wstawiłem kolejnej, a już jest w archwium To z sieci, nawet nie modyfikowane. Co się dzieje? Kasa? Czy konflikt interesów?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szeroko rozwinięta sieć propagandowa nastawiona dosłownie na wyszarpanie każdego miejsca w parlamencie. Nowoczesna to po prostu nowoczesna propaganda, posiadająca poparcie finansjery, a co za tym idzie, mamonę która może wszystko. Ludzie którzy, swój światopogląd budują w oparciu o bożka TV łykną to...
Szeroko rozwinięta sieć propagandowa nastawiona dosłownie na wyszarpanie każdego miejsca w parlamencie. Nowoczesna to po prostu nowoczesna propaganda, posiadająca poparcie finansjery, a co za tym idzie, mamonę która może wszystko. Ludzie którzy, swój światopogląd budują w oparciu o bożka TV łykną to, jak młody pelikan.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ponoć bankowce niższego stopnia dostały musiały się stawić obowiązkowo, ale jak widać niektórzy to olali!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Admin jest fanem nowoczesnej, mi usuwa wszystkie absurdy dotyczące tej partii i jej lidera
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane