Reklama
Reklama

Komentarze

11
G
Guardian1486 🎖️ Snajper
10 lat temu

Nie interesuje mnie kto podsłuchiwał ani czy robili to "legalnie" czy też "nielegalnie". Interesuje mnie za to to co zostało powiedziane przez osoby piastujące najwyższe stanowiska w państwie oraz opłacane i kierujące moimi podatkami i moim codziennym życiem.

0

Zglos komentarz

J
jto1975 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Dokładnie tak jak napisałeś. PO,Rudy i sprzyjające im media usiłowały rozmyć tę aferę w w/w sposób. Zatem jak fotoradar zrobi zdjęcie na przekroczeniu prędkości do 140km/h z dozwolonych 50km/h to wg. tej logiki nie powinno się karć kierowcy,a usunąć fotoradar W październiku konieć dla Platfuców !...

Dokładnie tak jak napisałeś. PO,Rudy i sprzyjające im media usiłowały rozmyć tę aferę w w/w sposób. Zatem jak fotoradar zrobi zdjęcie na przekroczeniu prędkości do 140km/h z dozwolonych 50km/h to wg. tej logiki nie powinno się karć kierowcy,a usunąć fotoradar W październiku konieć dla Platfuców !!!!!!!!!!!!!! potem Sąd i więzienie dla aferzystów !!!

0

Zglos komentarz

G
Guardian1486 🎖️ Snajper
10 lat temu

W ten sąd i więzienie bardzo wątpię. Oczywiście byłoby fajnie rozliczać polityków z tego co robili i jak robili oraz za ich przekręty i złodziejstwo ale obawiam się, że przy naszym kalekim i upośledzonym systemie prawnym i sprzedajnych sędziach i prokuratorach to raczej nie jest możliwe.

W ten sąd i więzienie bardzo wątpię. Oczywiście byłoby fajnie rozliczać polityków z tego co robili i jak robili oraz za ich przekręty i złodziejstwo ale obawiam się, że przy naszym kalekim i upośledzonym systemie prawnym i sprzedajnych sędziach i prokuratorach to raczej nie jest możliwe.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

lisweek, kto czyta tego szmatlawca?

0

Zglos komentarz

S
sqoczek 🎖️ Snajper
10 lat temu

pościemnia, pozwala na PIS, zszarga opinię, a później tylko przeprosi na łamach prasy, jak to było z córką prezydenta

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

cała uwaga skupia się na tym kto podsłuchiwal,kelner kucharz, szatniarz,mnie to wali,wiochą są lużne rozmowy róznych polityków nie ufajmy zbutnio PIS-owi czy PO to ci sami ludzie, kasa się liczy a nie dobro kraju.Partioci zginęli na wojnie.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Rozumiem ze to PiS jest nagrany. I

0

Zglos komentarz

P
PO_chwa 🏆 Master
10 lat temu

Tak ci na zdjęciu to osoby tylko powiązane z PiSem :)

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

To pewnie przekupiony Bieńkowska przez PiS , mowila o złodziejach i id***ach za 6000 :) wszyscy ci nagrani to sa ukryci zwolennicy pisu i specjalnie tak mowili:)

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Jak lissio zaczenie robić śledztwo to jeszcze się okaże, że trop prowadzi na marsa.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

A nawet jak by tak było, to co z tego...?

0

Zglos komentarz

B
bluecont 🏹 Łowca
10 lat temu

Ta afera wyszła "dzięki" WSI, nie siej propagandy po-chwo. Akcja miała na celu obalić rząd tuska co się ewakuował do Brukseli. Plan był taki by tusek nie startował w wyborach prezydenckich a komorowski się tego obawiał.

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

WAZNE CO MOWILI PALANCI,a nie kto nagrywal!

0

Zglos komentarz

G
guor 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Czyli konkluzja jest tylko jedna- nie ma w tym kraju żadnej możliwości ujawnienia złodziejstwa rządzących jeśli oni sami łaskawie nie przyznają się publicznie do wyprzedawania Polski i okradania Polaków gdyż każda próba jest nielegalna i ten kto się odważy pójdzie siedzieć.

0

Zglos komentarz

Reklama