Reklama
Reklama

Komentarze

34
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

"Parostatkiem w piękny rejs, statkiem na parę w piękny rejs. Przy wtórze klątw bosmana, głośnych krzyków aż od rana"... ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Pewnie bedzie wioche robila w Kanadzie i przynosila wstyd Polsce. Juz za sam ryj nie powinni jej tam wpuscic. Niech wyp...

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
10 lat temu

będzie mniej opłat klimatycznych

0

Zglos komentarz

P
piernikjezyk 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Patriotyzm wynosi się z domu!

0

Zglos komentarz

L
Lejbusz 🏹 Łowca
10 lat temu

To niech spierd.la!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Wypierdalaj, tylko nie zapomnij mamuni zabrać i tego banderowca mężusia

0

Zglos komentarz

R
roberto840 🌾 Wieśniak
10 lat temu

WYPIERDA...LAJ SZM.ATO

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Może Ewa załatwi jej mężowi obywatelstwo kanadyjskie w takim przyśpieszonym tempie, jak tutaj?Chociaż w sumie...chyba będzie problem, bo nasz "rząd" akurat chyba Kanadyjczykom, kosztem suwerenności jeszcze w dupsko nie właził.

0

Zglos komentarz

A
anika2440 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Nie możecie ich wysłać do Afryki? Tylu imigrantów z niej przyjedzie, powinni nam się odwdzięczyć. Niech wezmą obydwie i całe PO. My nie chcemy ich w Kanadzie.

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Bierzcie je i bez dyskusji.

0

Zglos komentarz

M
majster_te 🌾 Wieśniak
10 lat temu

tylko nie do kanady spieprzaj do arabow moze cie ktory zgwalci choc watpie

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
10 lat temu

Wplatanie dzieci w szambo polityki to oznaka bezhonoru. Do Kanady byl czas wyjechac kilka lat temu. Teraz mozesz pojechac za mamusia do pierdla albo obozu pracy.

0

Zglos komentarz

K
klaku79 🌾 Wieśniak
10 lat temu

to już bierz d**e w troki i wypierdalaj pasztecie

0

Zglos komentarz

K
kwas79 😏 Szyderca
10 lat temu

W takim razie ... WYPIE*DALAĆ !!!

0

Zglos komentarz

S
sztefanhunter 😏 Szyderca
10 lat temu

Chyba na gaśnicy.

0

Zglos komentarz

A
acucell 🏹 Łowca
10 lat temu

Wyjedź na Ukrainę, do dalszych krewnych męża. Poproś go, by teściową wziął ze sobą.

0

Zglos komentarz

K
Koziarz147 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A spierdalaj najlepiej na Madagaskar

0

Zglos komentarz

A
alicia24832 🌟 Padawan
10 lat temu

Dobry plan ucieczki. Coronia zadeklarowala ze jak kopaczka przegra to uchodzi. Mamusia pewnie bojac sie rozliczen za swoja polityczna prostytucje powie ze nie uciekla tylko wyjechala za corka. Prostytucja polityczna jest lepsza bo nie dyma sie prostytutka tylko ona dyma narod. Prostytutka bierze kas...

Dobry plan ucieczki. Coronia zadeklarowala ze jak kopaczka przegra to uchodzi. Mamusia pewnie bojac sie rozliczen za swoja polityczna prostytucje powie ze nie uciekla tylko wyjechala za corka. Prostytucja polityczna jest lepsza bo nie dyma sie prostytutka tylko ona dyma narod. Prostytutka bierze kase a narod w dlugach z dziura w d....

0

Zglos komentarz

R
rejonekPR 🌾 Wieśniak
10 lat temu

to KRZYŻ na drogę :) niech sie wytłumaczy paszczur jeden w jaki sposób jej mąż dostał obywatelstwo w ciągu 48 godzin :):):)

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Z MEZUSIEM UKRAINCEM/nie lepiej do Kijowa?/WON!

0

Zglos komentarz

S
sqoczek 🎖️ Snajper
10 lat temu

zabierz mamusie i resztę rodziny też

0

Zglos komentarz

M
madzeskyy 🌾 Wieśniak
10 lat temu

to pakuj mandziur i wyp******aj !!!!

0

Zglos komentarz

R
robsonic 🏆 Master
10 lat temu

Szczęśliwej drogi już czas.... wyp.....alaj puki czas!

0

Zglos komentarz

P
pablo_2015 🎖️ Snajper
10 lat temu

Wy nie wyjedziecie - wy stąd po prostu spierd...olicie, zostawiając po sobie ten cały chlew, który narobiliście przez lata waszych rządów :-o

0

Zglos komentarz

T
tapir102 🌾 Wieśniak
10 lat temu

wypier*****

0

Zglos komentarz

R
rejonekPR 🌾 Wieśniak
10 lat temu

to KRZYŻ na drogę :) niech sie wytłumaczy paszczur jeden w jaki sposób jej mąż dostał obywatelstwo 1 48 godzin :):):)

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Chyba jej się coś pomyliło. Ucieknie z PL gdy wygra PO z obawy przed muzułmańskimi gwałtami.

0

Zglos komentarz

P
Python013 🏹 Łowca
10 lat temu

Myślę, że orgia ze stadem imigrantów chodzi jej po głowie i przez to chce by wygrało PO ;)

0

Zglos komentarz

S
slawekijuz1 🌾 Wieśniak
10 lat temu

ciapaki by jaj kijem nie ruszyli, chyba że ucieli by jej ten paskudny łeb

0

Zglos komentarz

P
Python013 🏹 Łowca
10 lat temu

Sławek, nie bądź taki bezpośredni bo Cię kobity zlinczują ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Lis miał odgryźć sobie język jakby Duda miał wygrać wybory. Duda wygrał a Lis niestety nie dotrzymała słowa.

0

Zglos komentarz

W
WladekB1992 🏆 Master
10 lat temu

Bo ta "Hiena" nie ma za grosz honoru.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Osobie bez honoru wręczono Order Oficerski. A już w przysiędze wojskowej jest mowa o honorze. Nie wspominając o Regulaminie Ogólnym Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
10 lat temu

A jakby kłamał bez ozora??

0

Zglos komentarz

P
peterka71 🌾 Wieśniak
10 lat temu

N

0

Zglos komentarz

P
peterka71 🌾 Wieśniak
10 lat temu

No coś strasznego, a ja wyjeżdżam przez rządy pani mamusi między innymi.

0

Zglos komentarz

J
j1acek999 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Pewnie nie mamy umowy z Kanadą o ekstradycji

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Nie kupuje fałszywych słów Pisu, ale kupuje wszystkie inne, wśród nich również fałszywe, partii, do której należy jej mama.

0

Zglos komentarz

O
onyx76 🌾 Wieśniak
10 lat temu

No cóż. Będziemy niezmiernie tęsknić... Powodzenia w Kanadzie

0

Zglos komentarz

A
antoniopantera80 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To wypier........ . Szerokiej drogi zycze.

0

Zglos komentarz

K
kobzik1 🌾 Wieśniak
10 lat temu

jesteś głupsza niż ewka

0

Zglos komentarz

Reklama