Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Co się tak spinacie, tak czy inaczej trafią tutaj i tyle. Nawet jak Pis czy korwin będzie u stołka to prędzej czy później wcisną nam tych kopciuchów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie. PiS nas nie obroni, żadna partia tutaj nie służy Polakom tylko swoim interesom :( Ci którzy mają taką wolę są szkalowani i wyśmiewani przez propagandę którą żyje stanowczo zbyt wielka część społeczeństwa. Bo czy nie ma wypranego mózgu ten kto od przeszło 26 lat wybiera te same osoby do rz...
Dokładnie. PiS nas nie obroni, żadna partia tutaj nie służy Polakom tylko swoim interesom :( Ci którzy mają taką wolę są szkalowani i wyśmiewani przez propagandę którą żyje stanowczo zbyt wielka część społeczeństwa. Bo czy nie ma wypranego mózgu ten kto od przeszło 26 lat wybiera te same osoby do rządu? To że zmieniają partiom jedynie nazwy to o czym świadczy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wSieci to gazeta mocno stronnicza. Kiedy wyborcza pisze bzdury wspierane przez PO to drzecie ryj, ale jak wSieci coś napisze to świętość. BANDA DE**LI.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane