Reklama
Reklama

Komentarze

4
N
10 lat temu

ciekawe czy stewardessy beda w trakcie lotu rozwiazywac problemy obolalych jader?

0

Zglos komentarz

K
konrad-q 🌾 Wieśniak
10 lat temu

może rodowity to on jest , ale wygląda jak pastowaniec.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Szkoda mi Szwedów.

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
10 lat temu

Im szybciej sami się wykończą tym lepiej, bo wtedy Europa wreszcie przejrzy na oczy! Oni tam nawet pyska nie moga otworzyć, bo jak powiedzą coś na smoluchów to pójdą po prostu siedzieć.

0

Zglos komentarz

D
Dario77 🌾 Wieśniak
10 lat temu

może i dobrze mniej trafi do Polski!

0

Zglos komentarz

Reklama